Menu

Złoto dla Okocim OK Beer. Okocimskie Radlery znowu najlepsze w swojej kategorii 

Marki Carlsberg po raz kolejny zostały docenione przez konsumentów w konkursie „Chmielaki Krasnostawskie 2016”. Okocim OK Beer i Okocim Radler grejpfrut z limonką triumfowały w swoich kategoriach. Drugie miejsca wywalczyły Kasztelan Jasne Pełne oraz Okocim Radler z limonką.

Chmielaki Krasnostawskie to jeden z największych w Polsce Konsumenckich Konkursów Piw. W tym roku zgłoszono aż 296 trunków z 42 browarów, zaś nagrody przyznawano w 18 kategoriach.

Piwo Okocim OK Beer, charakteryzujące się wyrazistym, chmielowym smakiem i gęstą oraz wysoką pianą, zostało uznane za najlepsze w kategorii Piwa jasne w stylu European Mild Lager. Na drugim miejscu, w tej samej kategorii uplasował się Kasztelan Jasne Pełne, które cechuje jasnobursztynowa barwa, pełna klarowność i intensywna goryczka.
Świetny wynik już drugi rok z rzędu utrzymały Okocimskie Radlery. Okocim Radler grejpfrut z limonką i Okocim Radler z limonką zdobyły dwa pierwsze miejsca w kategorii Napojów na bazie piwa typu Radler/Shandy. Konsumenci docenili wyjątkowo orzeźwiające połączenie jasnego piwa i lemoniady z dodatkiem soku z grejpfruta i limonki.

Wyniki Konkursu zostały ogłoszone podczas Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów w dniach 19-21 sierpnia. Impreza ma już 46 lat historii i co roku przyciąga tłumy miłośników złotego trunku z Polski i z Europy.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]