Menu

Wiosenna świeżość na opakowaniach Okocim Radler

Okocim Radler z limonką i Okocim Radler greipfrut z limonką są teraz w odświeżonej szacie graficznej. Butelka jak i puszka zyskały nowy, lekki wygląd. Na etykietach pojawia się także informacja o nagrodach uzyskanych przez okocimskie radlery w jednym z najważniejszych konkursów konsumenckich - Chmielaki Krasnostawskie.

Okocim Radler grejpfrut z limonką oraz Okocim Radler z limonką to wyjątkowo orzeźwiające połączenie jasnego piwa (45%) i lemoniady (55%) z dodatkiem soku owocowego oraz zawartością alkoholu 2,0%.

Radlery zyskały popularność w Polsce kilka lat temu, a obecnie cieszą się niesłabnąca sympatią konsumentów, którzy sięgają po nie zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Ten rodzaj piwa z lemoniadą i sokiem z owoców cytrusowych idealnie komponuje się ze słoneczną pogodą, kiedy to chętniej sięgamy po lżejsze i łagodniejsze smaki. Radlery to także doskonałe uzupełnienie posiłków na bazie serów, warzyw i owoców, na przykład sałatek i słonych lub słodkich przekąsek.

Radlerowy sezon rozpoczął się w tym roku od zmiany szaty graficznej opakowań obu popularnych wariantów. Etykiety stały się bardziej słoneczne, więcej w nich żółtego koloru, kojarzonego z czasem letniego ucztowania i wakacyjnymi wyjazdami. Żółty kolor pojawia się także na szyjce butelki, dzięki czemu całość nabiera lekkości kojarzącej się ze smakiem radlera.

Nowością jest także umieszczona na etykietach opakowań informacja
o medalach – złotym i srebrnym - przyznanym obu wariantom piwa w konkursie piw Chmielaki Krasnostawskie 2015. I miejsce w kategorii „Napoje na bazie piwa typu Radler/Shandy” zajął Okocim Radler z limonką, a II Okocim Radler grejpfrut z limonką.

Okocim Radler z limonką oraz Okocim Radler grejpfrut z limonką są dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 2,99 zł (butelka) i 3,59 zł (puszka).

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]