Menu

Zielone piwo, które zaskakuje smakiem

W pierwszych dniach marca marka Garage wprowadza nowy wariant popularnego napoju piwnego – Garage Melon&Lime Madness 4,6%. Unikalny, energetyczny kolor jest dedykowany wszystkim tym, którzy lubią się wyróżniać, wyłamują się ze schematów i w swoich wyborach stawiają przede wszystkim na oryginalność. To także świetna propozycja dla osób poszukują wyjątkowych, niebanalnych połączeń smakowych.

Elektryzująca zieleń, pobudzający kubki smakowe słodko-kwaśny smak i maksimum orzeźwienia – oto nowa propozycja od marki Garage. Słodycz soczystego melona została zrównoważona przez intensywnie kwaśną limonkę i posmak rumu, dzięki czemu nowy wariant nie jest za słodki, a wręcz przeciwnie – orzeźwia. Garage Melon&Lime Madness 4,6% od marca jest dostępny w sprzedaży w sklepach w całej Polsce.

- Nie mamy wątpliwości, że nasza najnowsza propozycja jest najbardziej oryginalnym i najsmaczniejszym zielonym piwem na rynku. Jego lekko kwaskowaty smak jest świeży i pobudzający, dokładnie tak jak sugeruje to ożywczy kolor napoju – mówi Anna Jatczak, Marketing Manager w Carlsberg Polska.

Nowy wariant piwa Garage sprzedawany jest w charakterystycznych dla marki butelkach z kapslem pull-off o pojemności 0,4 l. Uwagę konsumentów przykuje także oryginalna, trójkątna etykieta – z charakterystyczną grafiką, pełną odblaskowych kolorów.