Menu

Wspieraj Ochotniczą Straż Pożarną z Harnasiem – wystartowała kampania „Pomagaj i wygrywaj”.

Harnaś po raz kolejny wspiera strażaków z OSP. Kampania „Pomagaj i wygrywaj piwa” łączy w jednej aktywacji loterię podkapslową dla konsumentów i konkurs, w którym jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej mogą otrzymać bezpośrednie wsparcie finansowe.

Najważniejszym elementem akcji „Pomagaj i wygrywaj” jest konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych w całej Polsce. Każdy z nas może zaangażować się w akcję  i wspomóc jednostkę w swojej okolicy. Na stronie https://piwoharnas.pl/wspieramy-osp/ można codziennie oddawać głos na wybrany oddział, aby otrzymał wsparcie finansowe. Pula nagród pochodzi z części zysku marki ze sprzedaży i wynosi  200 tysięcy złotych. Konkurs wystartował 15 sierpnia i potrwa do 15 października.

W tym roku wygrywać mogą również fani Harnasia. W ramach akcji, na początku sierpnia, wystartowała loteria podkapslowa, w której do wygrania jest milion darmowych piw. Mechanizm loterii jest już dobrze znany - wystarczy kupić piwo Harnaś w opakowaniu oznaczonym „Pomagaj i Wygrywaj”, sprawdzić czy pod kapslem lub zawleczką znajduje się hasło „PIWO 2022” i wymienić w wybranych sklepach. Loteria  potrwa do końca listopada.

- Już po raz drugi naszą letnią aktywację kierujemy w stronę strażaków-ochotników. Ich odwaga i chęć niesienia pomocy są godne najwyższego podziwu. Właśnie takich ludzi chcemy doceniać i pomagać im, przekazując część zysku ze sprzedaży Harnasia. Łącząc konkurs z loterią chcemy dać korzyści zarówno jednostkom OSP, jak i naszym konsumentom – mówi Antoni Wróbel, kierownik marki Harnaś.

Kampania „Pomagaj i wygrywaj” ma zasięg ogólnopolski i kompleksowe wsparcie mediowe – spot TV pojawił się już w ogólnopolskich kanałach oraz na platformach VOD, zrealizowana zostanie też kampania display oraz w mediach społecznościowych. W sklepach w całej Polsce są już dedykowane opakowania i materiały promocyjne.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]