Menu

Tak mocno jeszcze nie było! Wzmocniona procentami linia Garage Hardcore już w sprzedaży

Najnowsza linia piwa, Garage Hardcore 6%, debiutuje wyrafinowanymi wariantami, które zostały zainspirowane oldschoolowymi amerykańskimi recepturami. Aż 6% alkoholu i fuzja egzotycznych owoców może zawrócić w głowie!

Pierwszym wariantem piwa z nowej linii jest Garage Hardcore Tropical Elixir. Wzmocniony piwny napój przenosi w tropikalne klimaty i podkręci temperaturę każdej imprezy. Słodki, ale jednocześnie orzeźwiający – taki jest egzotyczny koktajl podawany przy zachodzie słońca na rajskiej, gorącej plaży lub w barach przy pulsujących muzyką, roztańczonych parkietach pod gołym niebem.

Drugi wariant to Garage Hardcore Whisky Sour, który swoim smakiem nawiązuje do stworzonego przez brytyjskich marynarzy połączenia whisky z kwaśnym przełamaniem. Nowość to połączenie słodko-kwaśnych owoców tropikalnych z charakterystycznym, nieco cierpkim smakiem whisky - idealna propozycja dla smakoszy mocniejszych trunków i wyrazistych smaków.

Nasze propozycje nie tylko są pierwszym tego typu napojem o wzmocnionej zawartości alkoholu, ale także zaskakują nieznanymi do tego pory połączeniami smakowymi. Warianty piwne Garage zdobyły duże uznanie wśród konsumentów, w związku z czym jesteśmy przekonani, że nowości również przypadną do gustu każdemu miłośnikowi dobrej zabawy i niebanalnych smaków. Na pewno tak mocno, jeszcze nie było! – mówi Paweł Kowalik, Brand Manager marki Garage.

Oba warianty dostępne są w charakterystycznych dla marki butelkach z kapslem pull-off o pojemności 0,4 l. Hardcorowy nastrój napoju podkreśla ciemny projekt etykiety z neonową grafiką, typową dla wystroju klubów nocnych. Linia Hardcore dostępna jest w sieci sklepów Żabka.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]