Menu

S** on the Beach – nowy letni smak od marki Garage

Marka Garage wprowadza na rynek nowy wariant smakowy – Garage S** on the Beach, który już w marcu wprawi konsumentów w letni wakacyjny nastrój. To połączenie smaku słodko-kwaśnej marakui z nutką ostrego chili, zamknięte w charakterystycznej dla marki butelce z kapslem pull-off.

Garage S** on the Beach to napój piwny o zawartości 4,6 proc. alkoholu, o smaku słodko-kwaśnej marakui z nutką ostrego chili. Nowy wariant posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla napojów piwnych Garage – kształt butelki, kapsel pull-off, kształt etykiety i belki z logo Garage. Dzięki stałym, rozpoznawalnym elementom, przy wprowadzaniu nowego wariantu, marka każdorazowo przygotowuje specjalną, nawiązującą do smaku, etykietę z grafiką. Garage S** on the Beach ma przenieść konsumentów w letni relaks, dlatego jego etykieta nawiązuje do zachodów słońca na rajskiej plaży pod palmami. 

 

Garage zaskakuje zarówno w designie, nazwie jak i smaku napoju. Tym razem oferujemy naszym konsumentów już na przełomie zimy i wiosny przeniesienie się na rajską plażę z nowym piwem smakowym Garage S** on the Beach. Popularność tej kategorii piw rośnie, młodzi konsumenci żądni są kreatywności, zmian i zaskoczenia, dlatego pojawia się miejsce na kolejne kreatywne i oryginalne warianty. Mamy nadzieję, że nasza nowa propozycja trafi w ich gust – mówi Paweł Michalik, brand manager marki Garage w Carlsberg Polska.

 

Garage S** on the Beach to już szósty wariant marki, obok Garage Hard Lemon, Kamikaze, Strawberry Margarita, Dragon Fruit Mojito i limitowanej edycji Garage GINious – napojów piwnych, które zdobyły już duże uznanie wśród konsumentów. 

 

Nowy smak od 2 marca br. dostępny jest w sieci sklepów Żabka, a od 15 marca trafi do ogólnopolskiej dystrybucji. Wprowadzeniu nowości towarzyszą materiały POS w sklepach oraz działania trade marketingowe i komunikacja w mediach społecznościowych.

 

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]