Menu

Różowa eksplozja! Ulubiony smak konsumentów powraca z większą mocą.

W grudniu do linii Garage Hardcore 6% dołączył trzeci wariant. W odpowiedzi na głosy konsumentów, którzy z niecierpliwością czekali na powrót ulubionego smaku, marka Garage, wprowadziła na rynek wzmocnioną wersję piwnego napoju, znanego wcześniej jako Hard Compote. Garage Hardcore Pink Explosion 6% już w sprzedaży!

Fani piwnego napoju Hard Compote będę pozytywnie zaskoczeni nowością od marki Garage. Wyrazisty różowy kolor i unikalny kwaśno-słodki smak Garage Hardcore Pink Explosion 6% to niezmiennie zasługa orzeźwiającej kombinacji owoców derenia i toniku w piwnej odsłonie. Receptura w wersji 6% alkoholu przypadnie do gustu zwolennikom imprez do białego rana.

- Różowa eksplozja powraca i zawraca w głowie! Topowy smak Garage, ale w nowej, podkręconej odsłonie, debiutuje na półkach 6 grudnia, wchodząc tym samym w świąteczno-karnawałowy sezon. Rozgrzewamy naszych konsumentów opcją, która sprawdzi się idealnie na długą sylwestrową noc - najhuczniejszą imprezę roku - mówi Paweł Kowalik, Brand Manager marki Garage.

Garage Hardcore Pink Explosion 6% dostępny jest w sprzedaży w charakterystycznej dla marki butelce z kapslem pull-off o pojemności 0,4 l. Posiada nowy design etykiety, spójny z całą linią Garage Hardcore 6%.  Nowość, tak jak cała seria wzmocnionych propozycji, dostępna jest w sieci sklepów Żabka.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]