Menu

Powstało nowe miejsce na piwnej mapie Warszawy – otwiera się Wilcza Okocim Beer Pub

Marka Okocim zaprasza na oficjalne otwarcie swojego pierwszego pubu w Warszawie. W nowym miejscu można będzie spróbować wszystkich piw z portfolio marki, a także skorzystać z oferty doskonałej kuchni. Wielkie otwarcie już 18 września br. o godzinie 19.00

Wilcza Okocim Beer Pub to pierwszy flagowy lokal marki Okocim w stolicy. Mieści się przy ul. Wilczej 35/41 w miejscu legendarnego niegdyś lokalu. Wnętrza pubu łączą w sobie elementy tradycji i nowoczesności. Ceglane ściany, nowoczesne siedzenia, drewniany bar i elementy nawiązujące do wyposażenia Browaru Okocim tworzą niezwykłą atmosferę.

W ofercie Pubu znajdą się wszystkie piwa marki Okocim m.in. flagowy Okocim Jasne Okocimskie, wielokrotnie nagradzany Okocim Mistrzowski Porter, Okocim Klasyczna Pszenica oraz szeroka oferta piw bezalkoholowych - Okocim 0,0% i okocimskie radlery 0,0%. Pojawiać się będą również nowości i piwa z serii limitowanych. Skorzystać można także z oferty kulinarnej, w której nie zabraknie wyjątkowych
dań np. sezonowanych steków.

Oficjalne Pubu otwarcie odbędzie się w piątek 18 września 2020 o godz. 19.00.

Zapewniamy świetną zabawę, w dobrym towarzystwie, przy muzyce DJ-a i przede wszystkim przy naszych świetnych piwach – mówi Halina Jasonek, Okocim Horeca & event manager - Zapraszamy serdecznie!

Jedną z niewątpliwych atrakcji oficjalnego otwarcia Okocim Beer Pubu będzie możliwość spotkania okocimskich piwowarów, również tych znanych ze spotów reklamowych marki, którzy opowiedzą o piwie, jego warzeniu oraz licznych ciekawostkach z nim związanych.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]