Menu

O twarcie nowego Concept Baru marki 1664 Blanc

Nieoczywiste miejsce w samym centrum Warszawy: 2 września otwarty został Concept Bar 1664 Blanc, który będzie działał przez kolejne 6 tygodni, goszcząc spragnionych wrażeń i słynnego piwa w niebieskiej butelce.


Przestrzeń 1664 Blanc to Instagram friendly, #nieoczywiste miejsce na imprezowej mapie miasta, o niespotykanym designie i atmosferze. To nowa jakość wspólnego spędzania czasu, idealna oprawa dla energetycznych spotkań. Oprócz perfekcyjnie podawanego piwa 1664 Blanc będzie tam można sprawdzić efekty współpracy z polskimi markami: Ania Kuczyńska, Sirene Eyewear, czy Mo61 Perfume Lab, które przygotowały serie dodatków inspirowanych estetyką 1664 Blanc. Przeżyć dostarczą również wydarzenia specjalne, które będą odbywały się w Concept Barze w gronie artystów, ludzi z mediów i świata lifestyle’u.

Niebieska butelka 1664 Blanc

Dla fanów na całym świecie 1664 Blanc to nie tylko unikalnie serwowane białe piwo, ale też niebanalna, delikatna kompozycja smaków z nutą skórki cytrusów i kolendry. 1664 Blanc jest czymś więcej niż doskonałym wyborem dla koneserów piwa bo i nieoczywistym zamiennikiem wina musującego. Propozycją dla kolekcjoner  w przyjemności, którzy zwyczajne chwile lubią przemieniać w wyjątkowe.

Otwarcie #nieoczywiste go miejsca

Oficjalne otwarcie Concept Baru 1664 Blanc odbył o się w piątek 2 września. Wydarzenie uatrakcyjnił koncert Ofelii Kreft i udział gości m.in. Olgi Bołądź, Malwiny Wędzikowskiej, Maćka Musiałowskiego, Piotra Czaykowskiego czy Sandry Dorsz. Po Nieoczywistym Otwarciu zaplanowane są kolejne wydarzenia kulturalne i lifestyle’ owe.

Jeszcze więcej nieoczywistych połączeń

Zaprezentowana niedawno przestrzeń 1664 Blanc zaskakuje nie tylko ciekawymi wydarzeniami, ale także niepowtarzalnym designem. Wnętrze zostało zaprojektowane przez znane z oryginalnego stylu Zuzę Słomińską i Martę Bień Dzięki nieoczywistemu wystrojowi stanowi kontynuację historii opowiadanej przez 1664 Blanc, a perfekcyjne podanie piwa w unikalnym szkle aromatyzowanym skórką cytryny, wybrzmiewa tu jeszcze mocniej. Concept Bar 1664 Blanc to miejsce, które docenią miłośnicy dobrego smaku.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]