Menu

Nowy wiceprezes zarządu ds. personalnych i administracji w Carlsberg Polska

Michał Pertkiewicz od 20 września br. obejmuje stanowisko wiceprezesa ds. personalnych i administracji. Stojąc na czele działu HR będzie kontynuował strategię Carlsberg Polska w zakresie polityki personalnej w wymagającym czasie pandemii.

Michał Pertkiewicz zdobywał swoje kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR w największych międzynarodowych korporacjach na poziomie lokalnym i regionalnym.  

W 2021 roku poprowadził projekty transformacji biznesowej w obszarze HR w krajach skandynawskich i Europy wschodniej. Był również liderem HR w Europejskim Centrum Operacji Unilever w Katowicach, a przez kolejne lata kierował działem administracji personalnej i płac na poziomie Europy środkowo-wschodniej, wspierając z sukcesem cyfrową transformację. W swojej pracy realizował strategię HR blisko współpracując między innymi z działami korporacyjnymi i łańcucha dostaw.

Michał Pertkiewicz jest absolwentem Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS gdzie studiował psychologię oraz ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim.

 

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]