Menu

Nowości od marki Somersby. Orzeźwiające połączenia smakowe z procentami i bez.

Somersby, jedna z największych w Polsce marek w segmencie piw smakowych, wprowadza do sprzedaży dwa orzeźwiające smaki. Po licznych prośbach konsumentów powraca smak kwiatu bzu w wersji z limonką, czyli Somersby Elderflower & Lime 4,5%. Na półce znajdziemy także zupełną nowość – orzeźwiający i bezalkoholowy wariant Somersby Strawberry & Mint 0,0%.

Somersby Elderflower & Lime 4,5% to znany i lubiany przez polskich konsumentów smak, co potwierdzają liczne prośby w mediach społecznościowych marki o przywrócenie go do sprzedaży. W tym sezonie Somersby odpowiada na te potrzeby! Słodki kwiat bzu z kwaśnym twistem limonki to kompozycja dla tych, którzy cenią sobie niebanalne połączenia. Wyjątkowa mieszanka podawana z lodem zapewni orzeźwiające doświadczenie.

Z kolei Somersby Strawberry & Mint 0,0% to opcja dla tych, którzy szukają bezalkoholowej alternatywy. Połączenie słodkiej truskawki z rześkim smakiem mięty doskonale orzeźwia i odświeża. Schłodzony wariant idealnie sprawdzi się jako towarzysz letnich spotkań ze znajomymi w ciągu dnia lub całonocnych imprez bez procentów.

- Pyszne warianty smakowe to coś, za co konsumenci pokochali naszą markę. Somersby to także radość i słońce, które wnosi wszędzie tam, gdzie jest serwowana – niezależnie czy jest w wersji z procentami czy bez.  Zdecydowanie mogę powiedzieć, że nie ma lata bez Somersby, a nasze nowości będą idealnym towarzyszem spotkań w nadchodzącym sezonie – Justyna Seliga, Marketing Specialist marki Somersby.

Somersby Strawberry & Mint 0,0% i Somersby Elderflower & Lime 4,5% są dostępne od kwietnia w butelkach o pojemności 0,4 l w sieci sklepów Dino. Nowe smaki można znaleźć m.in. w lodówkach z piwem obok innych wariantów piw bezalkoholowych i smakowych z oferty Carlsberg Polska. 

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]