Menu

Nowość od Karmi o smaku mrożonej kawy z kofeiną i 0,0%

Marka Karmi wprowadza na rynek innowacyjny i unikalny wariant piwa bezalkoholowego. Karmi Mrożona Kawa 0,0% z kofeiną – schłodzone i podane w piwnym pokalu idealnie orzeźwi i doda energii.

Nowy wariant Karmi to wyjątkowe połączenie piwnych składników z prawdziwą kawą (cold brew). Zawartość kofeiny w Karmi Mrożona Kawa 0,0% można porównać z filiżanką espresso lub kubkiem parzonej kawy – w 100 ml napoju znajduje się 15 mg kofeiny, co czyni to bezalkoholowe piwo unikalnym i innowacyjnym na polskim rynku.  

- Nasi konsumenci długo czekali na nowy wariant smakowy Karmi, ale jesteśmy pewni, że było warto. Karmi Mrożona Kawa 0,0% swoim wyjątkowym smakiem i zapachem kawy czerpie nie tylko z piwnej kategorii i pasuje do wielu nowych okazji. - mówi Aleksandra Koszewska, AFB Brand Manager.  

Karmi Mrożona Kawa 0,0% podobnie jak poprzednie smaki ma piwny rodowód, ale dzięki dodatkowi prawdziwej kawy zyskuje unikalny kawowy smak i zapach. Świetnie smakuje mocno schłodzone (6 – 8 st. C) i podane w piwnym pokalu.

Karmi Mrożona Kawa 0,0% dołącza do innych wariantów Karmi:  Karmi Classic i Karmi Żurawina.

Piwo Karmi Mrożona Kawa 0,0% jest dostępne w butelkach o poj. 0,4l i 0,5l. Etykieta ma elementy graficzne podkreślające smak kawy i hasło marki Karmi „Nie za słodkie, nie za gorzkie”. Rekomendowana cena za butelkę 0,4l wynosi 3,59 zł., zaś za 0,5l - 3,49 zł.

Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszą materiały POS w sklepach. Materiały POS przygotowała NAV AGENCY.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]