Menu

Mocno Przyjemne Pobudzenie w kampanii Karmi 0,0%

Marka Karmi prowadzi kampanię Karmi Mrożona Kawa 0,0%. Ten wariant, to propozycja dla wszystkich, którzy pragną̨ piwnego pobudzenia o smaku prawdziwej, przyjemnie zimnej kawy. W 15 i 6-sekundowych spotach i przyciągających wzrok kreacjach digitalowych marka pozwala otworzyć́ się̨ doświadczenia zmysłowe - energię, radość́ i głęboki smak aromatycznego piwa 0,0%, połączonego z pobudzającą kawą.

Kreacje nowej kampanii pokazują̨, że piwem Karmi Mrożona Kawa można cieszyć się przez cały dzień́ i noc, w rożnych sytuacjach, z przyjaciółmi czy solo. Piwo ma 0% alkoholu, a pobudza jak prawdziwe espresso. 

Ten popularny wśród konsumentów wariant Karmi powstał na bazie ciemnego piwa bezalkoholowego oraz prawdziwej kawy parzonej na zimno, czyli cold brew. Dzięki temu połączeniu Karmi Mrożona Kawa 0% zawiera taką dawkę̨ kofeiny, jaka jest w filiżance espresso. 

Kampania będzie realizowana w mediach społecznościowych w postaci 15 i 6-sekundowych krótkich spotów oraz przyciągających wzrok kreacji. Za strategię, kreację i realizację odpowiada VMLY&R. Produkcją zajął się̨ dom produkcyjny Busy Bee Film. Reżyserem spotów jest Łukasz Zabłocki, fotografką – Natalia Poniatowska. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Initiative. 

Spoty można obejrzeć na kanale Karmi Polska w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC3YNV6i74cOVUiZ-Zv_YH3A

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]