Menu

Limitowany Garage GINious – na sylwestra i karnawał

Marka Garage wprowadza na rynek limitowany i dedykowany na okres sylwestra i karnawału Garage GINious. To połączenie smaku ginu z kwaskowym i orzeźwiającym smakiem grejpfruta, zamknięte w charakterystycznej dla marki butelce z kapslem pull-off.

Garage GINious to napój piwny o zawartości 4,6 proc. alkoholu, o smaku ginu i orzeźwiającego grejpfruta z wyczuwalnie kwaskowatą nutą, który doskonale orzeźwi podczas sylwestrowo-karnawałowych imprez. 

Popularność piw smakowych rośnie, dlatego pojawia się miejsce na kolejne kreatywne i oryginalne propozycje, których szukają konsumenci. Warianty marki Garage to zawsze zaskoczenie i wyrazistość w designie i smaku napoju. W Garage GINious przesunęliśmy granicę jeszcze dalej, decydując się na bardziej oryginalną i ironiczną etykietę – mówi Paweł Michalik, brand manager Garage w Carlsberg Polska. 

Garage GINious to już piąty wariant marki, obok Garage Hard Lemon, Kamikaze, Strawberry Margarita i Dragon Fruit Mojito – napojów piwnych, które zdobyły już duże uznanie wśród konsumentów. 

Nowy smak to wariant limitowany, dostępny tylko w sieci sklepów Żabka i tylko do końca pierwszego kwartału 2022 r. Wprowadzeniu nowości towarzyszą materiały POS w sklepach oraz działania trade marketingowe i komunikacja w mediach społecznościowych.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]