Menu

Energetyk ze smakiem piwa? Tego jeszcze nie było!

Piwna goryczka połączona ze smakiem klasycznego energetyka, orzeźwia i dodaje energii - Harnaś zaskakuje po raz kolejny! Po sukcesie kultowej już LodoHerbaty, do sprzedaży trafia pierwszy energetyk dla dorosłych. Napój rewolucjonizuje rynek nie tylko wyjątkowym smakiem, ale i zawartością kofeiny - w składzie jest jej aż 32 mg/100 ml, czyli tyle samo, co u lidera sprzedaży energetyków w Polsce. Czy Polacy poczują energię Harnasia?

Harnaś niejednokrotnie pokazał, że odwaga i nieszablonowe działanie są wpisane w jego DNA. W ubiegłym roku konsumenci pokochali połączenie piwa z brzoskwiniowym ice tea. LodoHerbata pokazała, że marka obserwuje zachowania konsumentów i robi wszystko, żeby czuli się zauważeni i otrzymali to, czego oczekują. Dlatego doczekała się setek internetowych testów i recenzji, dzięki czemu zyskała już miano kultowej. W tym roku Harnaś robi kolejny odważny krok, tworząc nową kategorię piw bezalkoholowych z funkcją pobudzającą w swoim portfolio. Zupełnie nowa propozycja to unikalne na rynku połączenie bezalkoholowego jasnego piwa ze smakiem klasycznego energetyka.

Szum wokół piwnego energetyka jeszcze przed oficjalną premierą

Energetyk od Harnasia dostępny jest w sprzedaży od ostatnich dni marca w „piorunującej” puszce nawiązującej do świata napojów energetyzujących. Choć wygląda zaskakująco, wcale nie jest primaaprilisowym żartem. Od kiedy tylko pierwsze zdjęcia nowości przedostały się do Internetu, produkt wzbudził niemałe emocje, wywołał sporo dyskusji i reakcji. Jedni nie dowierzali, drudzy pytali od kiedy będzie dostępny w sprzedaży. Szum wokół niego trwa już dobre kilkanaście dni. Swoje wsparcie promocyjne dla ewentualnej wersji bez cukru (z przymrużeniem oka i dystansem) na swoich mediach społecznościowych zadeklarowała także influencerka i freak fighterka, Wiki Jaroniewska – cyt. „Pff powinnam zostać twarzą kampanii reklamowej tego produktu w wersji zero cukru”. Tak duże zainteresowanie, jeszcze przed oficjalną premierą, pokazuje ogromny potencjał nowego produktu.

Jak smakuje energetyk dla pełnoletnich? Dobry… taki nie za słodki

Czym właściwie wyróżnia się piwny energetyk? To idealnie skomponowany mix bezalkoholowego, jasnego piwa ze słodyczą napoju energetyzującego, co dokładnie czuć w smaku, którego na rynku jeszcze nie było. Jest dojrzały i mniej słodki od zwykłego energetyka, ma także piwną goryczkę. Napój bez procentów świetnie orzeźwia oraz dodaje podobną dawkę energii, co dwie filiżanki kawy.

– Harnaś nigdy nie bał się odważnych kroków. Śmiało można więc powiedzieć, że po raz kolejny wprowadzamy niemałą rewolucję na rynku. Harnaś od zawsze miał w sobie moc, teraz zamiast alkoholu proponuje solidny efekt pobudzający. To pierwszy w historii marki wariant bezalkoholowy a zarazem bardzo mocne wyjście poza kategorię piwa z propozycją kompletnie inną od obecnych na rynku. Taki mix z pewnością zaskoczy wielu! Jestem przekonany, że pozytywnie. Polacy są gotowi, aby poczuć energię Harnasia, której nasz bohater miał od zawsze wiele, a teraz podzieli się nią ze wszystkimiprzekonuje Antoni Wróbel, Brand Manager marki Harnaś.

Nowy „Harnold” znajdzie koneserów wśród osób, które cenią sobie klasyczny piwny posmak, ale w wydaniu bez procentów. Energetyk został dopasowany do preferencji pełnoletnich konsumentów napojów energetyzujących, w związku z czym nowość – choć całkowicie bezalkoholowa – kierowana jest właśnie do osób, które ukończyły osiemnasty rok życia. Na puszkach znajduje się wyraźne, oznakowanie 18+, które jest dwa razy większe niż na opakowaniach piwa Harnaś Jasne Pełne. Harnaś Piwny Energetyk 0,0% dostępny jest w półlitrowych puszkach w całkowicie unikatowej, energetycznej odsłonie. Gdzie go szukać? Rewolucyjny energetyk tego sezonu znajdzie się na półce z piwami! Choć jest to przede wszystkim napój pobudzający, to ze względu na charakter marki, stanie w całej Polsce obok innych piw bezalkoholowych.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]