Menu

Film o kulturze organizacyjnej Carlsberg Polska Najlepszym Video w konkursie Employer Branding Stars 2017!

Z przyjemnością informujemy, że interaktywny film o kulturze organizacyjnej Carlsberg zdobył wyróżnienie w kategorii Najlepsza innowacja oraz główną nagrodę w kategorii Najlepsze Video w w konkursie Employer Branding Stars 2017!

19 października 2017 odbyła się gala wręczenia nagród Employer Branding Stars, przyznawanych za najlepsze działania z zakresu budowania wizerunku pracodawcy w 2017 roku. Jury, złożone z 15 profesjonalistów Employer Brandingu, oceniało 99 projektów, zgłoszone przez 44 firmy z całej Polski.

Nagrody otrzymały firmy, które w najciekawszy sposób wdrożyły działania Employer Brandingowe w swoich przedsiębiorstwach, a także odważyły się na niecodzienne praktyki. Z przyjemnością informujemy, że interaktywny film o kulturze organizacyjnej Carlsberg zdobył wyróżnienie w kategorii Najlepsza innowacja oraz główną nagrodę w kategorii Najlepsze Video!

- Ta nagroda to dowód, że o kulturze organizacyjnej można mówić w ciekawy, angażujący sposób! – powiedział Michał Pawłowicz z Działu Rozwoju i Szkoleń, odbierając nagrodę z rąk przedstawiciela jury - Łukasza Trzeszczkowskiego, Menadżera ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy PwC w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Film można zobaczyć na naszej stronie carlsbergpolska.pl w zakładce Jak Pracujemy.

Galę wręczenia nagród EBStars poprzedziła konferencja HRcamp, organizowana przez Employer Branding Institute. Jednym z 27 prelegentów był Michał Pawłowicz, który wspólnie z firmą SquarePixel, opowiedział o realizacji interaktywnego filmu o kulturze organizacyjnej Carlsberg. Wystąpienie zostało wysoko ocenione uczestników konferencji, o czym świadczy końcowy ranking, w którym prezentacja „Prawdopodobnie pierwsze takie wideo w Polsce” znalazła się wśród pięciu najlepiej ocenionych prelekcji!

To dla mnie ogromne wyróżnienie! – mówi Michał Pawłowicz z Działu Rozwoju i Szkoleń. – Uważam, że oprócz interaktywnej formy prezentacji, uczestnicy docenili merytoryczną wartość naszego wystąpienia. Wiele firm na tego typu konferencjach reklamuje swoje usługi, przez co po zakończeniu wydarzenia mamy poczucie, że niczego praktycznego się nie dowiedzieliśmy. Nasza prezentacja była inna, ponieważ oprócz chwalenia się sukcesem, opisaliśmy również trudności, które napotkaliśmy w trakcie realizacji projektu. Podzieliliśmy się również kluczowymi wskazówkami, z których każdy może skorzystać, aby potencjalnych potknięć. Myślę, że uczestnicy docenili to podejście.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]