Menu

Deszcz nagród dla marek Carlsberg Polska

Piwa z Browaru Okocim oraz marka Somersby zdobyły w tym roku nagrody w najważniejszych konkursach branży piwowarskiej. Carlsberg Polska może pochwalić się piwami najwyżej ocenianymi przez ekspertów i konsumentów zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Najwięcej nagród otrzymały piwa z Browaru Okocim. Okocim Klasyczna Pszenica został uznany za najlepsze piwo pszeniczne w Europie i nagrodzony złotym medalem przez jury European Beer Star. To jeden z największych i najważniejszych konkursów piwowarskich na świecie. Tym bardziej więc cieszy fakt, że brąz w tym konkursie w kategorii „Porter Bałtycki” przypadł okocimskiemu Mistrzowskiemu Porterowi.

Bardzo ważną nagrodą dla okocimskich piw były również Chmielaki Krasnostawskie, wyróżnienie przyznawane w ramach Konsumenckiego Konkursu Piw. W tegorocznej edycji tego najstarszego konkursu branży piwnej w Polsce, Okocim Radler z Limonką otrzymał srebrny medal w kategorii „Napojów na bazie piwa typu Radler/Shandy”. Piwo to zostało nagrodzone już po raz kolejny, rok wcześniej także otrzymało srebro w swojej kategorii.

Natomiast marka Somersby zyskała w tym roku miano ulubionej marki Polaków. Piwo to otrzymało nagrodę w kategorii „Piwa i mixy piwne” (ex aequo z piwem Lech) w konkursie konsumenckim „Ulubiona Marka Polaków 2017”, organizowanym przez magazyn Wiadomości Handlowe.

Jesteśmy dumni, że nasze marki cieszą się takim uznaniem i są doceniane przede wszystkim przez konsumentów. Z radością przyjmujemy kolejne nagrody i mobilizujemy się, by utrzymać zaufanie i zadowolenie miłośników naszego piwa – mówi Beata Ptaszyńska-Jedynak, dyrektor ds. komunikacji w Carlsberg Polska.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]