Menu

Bosman dumnym sponsorem Pogoni Szczecin

Browar i marka Bosman przedłużają wieloletnią współpracę z klubem Pogoni Szczecin. Partnerzy z mocnymi szczecińskimi korzeniami deklarują wzajemną promocję i dalsze wspólne budowanie potęgi Klubu.

Wsparcie Pogoni Szczecin to dla marki Bosman strategiczna współpraca. Partnerzy od lat wspólnie świętowali sukcesy i pokonywali przeciwności, osiągając m.in. awans do rozgrywek pierwszej ligi oraz Finał Pucharu Polski
w 2010 r.

- Jesteśmy szczecińskim browarem z długą tradycją, wsparcie "Portowców", symbolu Szczecina, to dla nas naturalne działanie. Zależy nam, by odnosili kolejne sukcesy – mówi Agnieszka Kerschke-Piotrowska, młodszy kierownik marki Bosman.

Współpraca marki Bosman i Klubu Pogoń Szczecin zapewnia obydwu stronom wymierne korzyści. Bosman zyskuje tytuł „Partnera Pogoni Szczecin” oraz możliwość promocji hasła reklamowego „Bosman dumnym sponsorem Pogoni Szczecin” podczas rozgrywek Klubu. Pogoń zaś może liczyć na stabilne wsparcie finansowe.

- Współpraca z Bosmanem to dla nas bardzo ważne partnerstwo, które pozwoli na dalszy rozwój Klubu. Ponadto zarówno Bosman jak i nasz klub to ważne symbole Szczecina. Cieszymy się, że nadal możemy wspólnie przynosić radość
z meczów Pogoni w Ekstraklasie. W 2018 roku Klub obchodzi 70-lecie, tak samo jak marka Bosman, która w tym samym roku będzie świętować 170 lat na rynku. Z tej okazji wspólnie przygotujemy kilka niespodzianek dla Portowców – mówi Łukasz Biwan, dyrektor działu marketingu Pogoni Szczecin.

Informacje o partnerstwie Bosmana i Klubu będą widoczne na Stadionie Miejskim w Szczecinie oraz we wszystkich materiałach promocyjnych Klubu. Bardzo istotna jest także współpraca z kibicami Pogoni. Marka chce być obecna na stadionie i wśród nich m.in. poprzez organizację konkursów podczas rozgrywek. Bosman otrzymuje także wyłączność na dystrybucję piwa na terenie Stadionu Miejskiego w Szczecinie. Od początku sezonu 2017/2018 Klub oraz Taxi4You ustalili, że dniu meczowym wszystkie pojazdy należące do korporacji będą oznakowane granatowo-bordowymi flagami.

Umowa między należącym do Carlsberg Polska Browarem w Szczecinie i marką Bosman oraz Klubem Pogoń Szczecin weszła w życie 1 lipca 2017 r. i została podpisana na dwa lata.

Kontakt dla mediów

Więcej informacji

Dyrektor ds. korporacyjnych i zrównoważonego rozwoju (ESG)

Agata Koppa

Tel +48 601 564 575 Email [email protected]